Megújult a Médiagrund

Kedves Olvasó!

A kívül-belül megújult Médiagrundon jársz. A Médiagrund a Debreceni Egyetem kommunikáció szakos hallgatói által készített blog, ahol az egyetemi témák mellett olvashattok majd sorozatokról, sportról, koncertekről, kiállításokról, színházi előadásokról, de akár arról is, hogy milyen tömeg volt reggel a 22-esen vagy mekkora sor állt szerdán este a Lovarda előtt.

A külcsín mellett megújult az oldal szerkezete is. Középen olvashatjátok a hosszabb cikkeket, bejegyzéseket, a jobb oldalon pedig megtaláljátok a #‎140 névre hallgató hírfolyamot, ahol néhány szóból álló, képes beszámolókat láthattok nem csak Debrecenről vagy az Egyetemről, hanem bármiről, ami a világban vagy a világhálón éppen történik.

Ha bármi érdekeset látsz, fotózd le és küldd el nekünk a de.mediagrund@gmail.com címre, vagy egyszerűen töltsd fel a twitterünkre: a @DEmediagrund-ra.

Jó olvasást, hamarosan jelentkezünk!