Mozizz a gyermekekért!

apolloDebreceni Egyetem Hallgatói Önkormányzata december 9.-én újra megrendezi a  Jótékony Mozi estet.

Az Apolló Mozival közös megállapodásban vág neki téli eseményének a DEHÖK. A tavaly hatalmas látogatottságnak örvendő rendezvény idén is várja az érdeklődő egyetemistákat.

A 14 kar kollektív kezdeményezésén hat film kerül levetítésre: A bíró, a Csillagainkban a hiba, a Sírok között, Az útvesztő, A Galaxis őrzői, és A Grand Budapest Hotel. A hat film, három teremben, és két turnusban kerül vászonra. A két turnusban két különböző árban vehetnek belépőt a hallgatók. Ezek mellett támogatói jegyre is van lehetőség, hogyha valaki szívén viseli az ügyet, de az eseményen nem tud jelen lenni.

A teljes befolyt összeget, a Remény a Leukémiás Gyermekekért Közhasznú Alapítvány kapja. Tavaly ugyanezen est után negyedmillió forintot tudtak a szervezők odaadni a rászoruló gyerekeknek.

Kép forrása: debreceninap.hu