Tagfelvétel az egyetemi sportirodán

icons_sportA Debreceni Egyetem sportirodája, tagfelvételi pályázatot hirdet a hallgatók számára. Olyan diákok jelentkezését várják, akik nagy figyelmet fordítanak a szabadidősportra és elég kitartásuk van egy sportesemény szervezésére is.  A kérelmek leadási határideje, 2014. december 9. (kedd).

A pályázat feltétele, hogy olyan hallgatók jelentkezzenek, akik nappali tagozaton végzik tanulmányaikat, illetve aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkeznek. A beadványhoz fényképpel ellátott személyes adatokat tartalmazó önéletrajzot is kell csatolni, valamint egy maximum húsz szavas motivációs levelet.

A jelentkezésnél előnynek számít a jó kommunikációs képesség, valamint az együttműködési készség és a kreativitás. Mindezek mellett a sporthoz való kötődést is pozitívumként könyvelik el.

Kép forrása:lelleujsag.hu