Hungarofit felmérés pótlási lehetőség

2014. december 15-én 11 órától lehetősége nyílik azoknak a hallgatóknak a Hungarofit pótlására, akik az óra keretein belül nem tudtak részt venni rajta. A lehetőséget az  Egyetem téri Testnevelési Csoport biztosítja.

A testnevelés kurzusokhungarofit elvégzéséhez kötelező a Hungarofit felmérés teljesítése, ami futásból, fekvőtámaszból, felülésből és medicinlabda dobásból áll. Minimális követelmény nincs, csak a részvétel szükséges az aláíráshoz.

Az egyetem többi kara is lehetőséget nyújt a pótlásra. December 9-11 között 12 órától a Corpus Fitnessben van lehetőség, míg december 12-én 10 órától a Klinikai Campus Testnevelési Csoportjánál. Újabb időpontok kiírásáról a sport.unideb.hu oldalon tájékozódhatnak a hallgatók.