Karácsonyi jótékonyság

????????A Leukémiás Gyermekekért Alapítvány jótékony célú karácsonyi vásárt rendezett. A rendezvényre, december 3-án az Elméleti tömbben, december 10-én pedig az Élettudományi Épületben lehetett ellátogatni.

A karácsonyi vásáron, a debreceni gyermekonkológiai osztályon kezelt betegek által készített ajándéktárgyakat lehetett megvásárolni. A gyerekeknek a kórház pedagógusai, a Flavon dolgozói és a szülők is segítettek az ajándékok elkészítésében. A jótékony célú eseményhez, 9 óvoda is hozzájárult felajánlásaival.

A bevétel meghaladta a 268 ezer forintot. Ebből az összegből az alapítvány munkatársai, karácsonyi élelmiszercsomagot állítottak össze. 31 olyan család kap csomagot, akik gyermekét idén kezeltek a Belgyógyászati osztályon. Az ajándékokat, december 12-én 12 órakor adják majd át.

A jótékonysági akciót támogató óvodák:

Görgey Utcai Óvoda

Ispotály Utcai Óvoda