Egyetemi programok a Campuson

campus1Idén is rengeteg programmal várja az érdeklődőket a Debreceni Egyetem a fesztivál idején a Nagyerdei Stadion tövében kialakított “Egyetem téren”, ahol már jelenleg is folynak az előadások. Természetesen nagy szerepet vállal a lebonyolításban a Bölcsészettudományi Kar is, melynek eseményein sok ismerős arccal és érdekes témával találkozhatunk.

A Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék hallgatói (Ábel Nikolett, Horányi Eszter, Szűcs Soma) a délutáni órákban mindhárom napon médiakvízzel, “próbáld ki magad a kamera előtt” feladattal és frissítő italokkal várják a hozzájuk betérőket.

Szombaton 14 órától pódiumbeszélgetést szervez szintén a “kommédia szekció” az egyetemi blogoszféráról, a hivatásos és a civil újságírás kapcsolatáról Kovács Eszter Csilla, Csende Gergely és Dévai László közreműködésével.

A Debreceni Egyetem Irodalmi Körének részletes programját megtekinthetitek az eseményben: https://www.facebook.com/events/895679600446216/

A teljes egyetemi programkínálat elérhető ide kattinva.

(fotó: Campus Fesztivál official)