Téves gondolatok – Milyen valójában az Informatikai kar
Márton nevű ismerősömmel készítettem interjút, aki harmadéves hallgató a Debreceni Egyetem Informatikai karán, mérnök informatikus szakon. Szeretné, ha névtelen maradhatna, ezért csak a keresztnevét használom. Elárulta, hogy középiskolásként mire számított és mit tapasztalt miután elkezdte a tanulmányait az egyetemen. Középiskolás fejjel kellő tájékozódottság sokan úgy vélik, hogy az egyetem csupa móka és kacagás, főleg az