Felejthetetlen pillanatok

Szakest_kep2

A nagy érdeklődésre való tekintettel idén is lesz SZAKEST!

A hallgatók által egyik legjobban várt szakprogram rohamosan közeledik, amelynek szervezéséért idén a III. éves BA szakos hallgatók felelnek. A szakest különleges esemény minden kommunikáció szakos életében, akik ekkor társaikkal és tanáraikkal az oktatási intézmény falait elhagyva kötetlenül társaloghatnak és szórakozhatnak.

A szervezők különleges beszélgetésre várják szaktársaikat és tanáraikat a „Játék határok nélkül” című műsorral kapcsolatban, ahol a résztvevők játékos feladatokban is kipróbálhatják magukat. A győztesek a program végén nyereményekben részesülnek. A beszélgetés után kezdetét veszi a kialakított tánctéren a szórakozás, ahol Metercsik József, III. éves hallgató gondoskodik a jó hangulatról.

szakest_kep1

És hogy mégis miért is érdemes eljönni a szakestre?

1. Szerda esti programnak a legjobb választás, ahol szakunk többsége jelen lesz.

2. Játékos feladatokban vetélkedhetsz társaiddal.

3. Megismerkedhetsz a különböző évfolyamokban tanuló szaktársaiddal, akikkel egyetemi órák közben nem találkoznátok.

4. Hajnalig tartó garantált szórakozás vár minden résztvevőre, akik jelenlétükkel tovább erősítik szakunkat.

5. Megtudhatod, melyik tanárunk ragad rendszeresen mikrofont, amint meghallja a Highway to Hell kezdő akkordjait.

+1: Mert összetartozunk!